• Wpisów:234
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 13:24
  • Licznik odwiedzin:19 635 / 1786 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Czasem zbyt mocno wierzymy, że ktoś wróci, zrozumie, czy przeprosi. Ufamy ludziom pomimo tego, że Nas wykorzystują. Żyjemy w ciągłym oczekiwaniu na coś, co morze się nigdy nie wydarzyć, boimy się samotności, marzymy choć nie spełniamy swoich marzeń.~Jeśli ktoś raz odszedł, chociaż wrócił, zawsze będzie odchodził.~
 

 
Kiedyś byliśmy tylko dziećmi..
Bawiliśmy się beztrosko, nie przejmowaliśmy się głupstwami. Te małe kłótnie były przelotne. Czasami martwiliśmy się tylko tym, co będzie na obiad. Długie, ciepłe wieczory były dla Nas najlepszym czasem na rozmowy. Dzisiaj kim jesteśmy? Czasami ludzie mają Nas za nikogo dla niektórych znaczymy zupełnie tyle, co nic. Nie istnieje dla mnie życie bez miłości, ale czy to ma jakikolwiek sens, kiedy osoby, które tak bardzo kochamy ranią nas nie znając ceny, jaką my ponosimy. Tak bardzo chciałabym czasami uciec na jakiś czas. Nikt nie musi za mną tęsknić po prostu chciałabym, aby poczuł pustkę w swoim sercu, kiedy ja czuje ją, jak nie mogę na nikogo liczyć. W końcu moje marzenia się spełniły. Poczułam ciepło, którego tak nigdy nie znałam. Uwielbiam kiedy mnie przytulasz znienacka, szepczesz ciepło, że bardzo kochasz.. Boli, kiedy wiesz, że nikt nie potrafi Ci pomóc, bo tylko nieliczne osoby potrafiły to zrobić w śród, których były te, których już nie ma. Wyobraź sobie, że jesteś osobą silną, a zarazem słabą. Pomagasz innym, chcesz dla nich jak najlepiej, liczy się dla Ciebie to, aby to inni chodzili uśmiechnięci, a sobie nie potrafisz pomóc. Jak nazwać ten stan? Czasami wszystkie pytania wydają się retoryczne, a Ty nie widzisz sensu w swoim życiu. Nie lubię, kiedy ludzie zwalają swój smutek na jesień. Jesień jest najpiękniejszą porą roku, kiedy masz czas na przemyślenia, patrzysz na deszcz spadający z nieba za oknem, czujesz zapach świec i ciepło. Na dworze spadają złote liście, które w słońcu pięknie się mienią, czujesz zapach świeżego powietrza, a czasem spalenizny, bo Twój sąsiad pali w piecu. Wszystko to ma w sobie piękno, którego tylko nieliczni mogą dostrzec.

‘Rozszalały się wiedźmy płacące za dżin, wino, whisky, z colą dzban. Żaden barman nie zdąży tyle nalać, ile one potrafią w gardło dać. Rozszalały się wiedźmy płacące za dzień z mężem, za dzieci, za swój stan. W dzień to matki w swych domach karmiące płeć odmienną, bo taką płeć ma świat. Nocna zmiana kobiet, ciemna strona dam, zawracają kijem Wisłę, zawracają kijem świat. Rozszalały się wiedźmy płacące za łyk tlenu, gdy go brak w autobusie, przez butelkę chcą ujrzeć nowe słońce..’
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Sama chwila pożegnania nie jest wbrew pozorom najgorsza. Najgorszy jest ten czas po niej, kiedy uświadamiasz sobie, że coś bezpowrotnie znika z Twojego życia.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Czasem życie się sypie i nie możesz nic poradzić, kiedy wszystko co kochałeś, nagle zaczyna Cię ranić.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
'Ja bym Cię przytulił, ale boję się, że Cię przelecę przy okazji.'
  • awatar Pearlita: Na pewno można to rozdzielić :) Są różne rodzaje miłości i czułości :)
  • awatar Ruda Marrruda: haha można i tak ;)
  • awatar FashionTime00: Hej :) Zapraszam na aukcje allegro od 1 zł, BCM :) http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=14612107
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Przepraszam za nieobecność. Już jestem!

Gdy nie masz już sił, pomyśl sobie, że patrzy na Ciebie osoba, która w Ciebie nigdy nie wierzyła.
 

 
'Odezwij się czasem. Ciekawy jestem, gdzie i z kim teraz umierasz..'
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę Pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.
 

 
Najładniej uśmiechają się Ci, którzy najbardziej cierpią.

Najpiękniejsze oczy mają Ci, którzy najwięcej płaczą.

Najlepiej słuchają Ci, których nikt nie słucha.

Najwięcej marzą Ci, którzy najwięcej stracili.

NAJLEPIEJ PRZYTULAJĄ CI, KTÓRZY ZA KIMŚ TĘSKNIĄ.
 

 
Po co mi ona? Znowu żyjemy w nerwach, ale łączy Nas coś czego nie mogę przerwać. Znam ją od dziecka, może trafi się lepsza, lecz potrzebuje bardziej chyba jej od powietrza.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (9) ›
 

 
W zasadzie każdy z Nas w coś wierzy. Wierzymy w to, że ziemia jest okrągła, wierzymy, że po długiej zimie nadejdzie lato. Właściwie każdy aspekt i każda chwila naszego życia zbudowane są na wierze w coś. Wiara jest podłożem wszystkich przedsięwzięć, gdybyśmy nie wierzyli, że coś Nam się uda, nie warto by było podejmować jakichkolwiek działań. Wiara to zaufanie przede wszystkim do samego siebie.Ja wierzę w miłość. Wierzę w ludzi, których kocham. Wszystko czego potrzebuję to miłość, dzięki niej spełniają się moje marzenia.

What do You believe in?
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Najlepszą definicją osoby dorosłe, jaką kiedykolwiek sformułowano, jest taka, że dorosły jest to ktoś, kto przestał rosnąć z obu końców i zaczął rosnąć w środku.
 

 
Nigdy nie jest za późno, żeby zacząć od nowa, żeby pójść inną drogą i raz jeszcze spróbować. Nigdy nie jest za późno, by na stacji złych zdarzeń złapać pociąg ostatni i dojechać do marzeń.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
'Jak łzy sperma spływa po policzkach
Twój krzyk, bo dostałaś w oko z bliska.
Gorąca nastolatko jesteś taka śliczna z takim makijażem wyglądasz jak księżniczka.'
 

 
-Hej skarbie! Nazywam się Bond, James Bond.
-A ja nazywam się Off, Fuck Off.
 

 
Ludzie nigdy nie pamiętają o tym ile razy im pomogłeś. Pamiętają jedynie ten raz, kiedy tego nie zrobiłeś.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
I nie liż nigdy dupy, tym co mają Cię za zero, pokaż charakter i bądź szczery, obłudę pierdol.
 

 
'Kiedyś myślałem, że najgorszą rzeczą w życiu jest umrzeć samotnie. Tak nie jest. Najgorzej jest umierać pośród ludzi, którzy sprawiają, że czujesz się samotny.'
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
'I proszę, nie bądź głupi i się nie zabijaj. I Ty, i ja bylibyśmy nieszczęśliwi.'
 

 
Zawsze warto walczyć o to, co się kocha, a przede wszystkim o tych, co się kocha.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (15) ›
 

 
Gdy mówię o swojej mamie, nie mówię o swojej 'starej', bo mówię o kobiecie, od której wszystko dostałem.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (8) ›
 

 
Czasami Cię kocham, a czasami nienawidzę. To tak, jakbym chciał Cię zepchnąć z klifu, a zaraz po tym pobiec na dół i Cię złapać.
  • awatar Sabina30latka: Drugie zdjęcie SUPER
  • awatar Kotek :**: Chyba tak to czasem jest w związkach :) Tak w ogóle zapraszam cię na mój pierwszy konkurs znaczy zrobiłam 3 konkursy i mam nadzieję,że weźmiesz w którymś udział :) Zapraszam też inne osoby zainteresowane ♥
  • awatar Świat MyLady: zaanmm to:)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›