• Wpisów:234
  • Średnio co: 7 dni
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 13:24
  • Licznik odwiedzin:19 497 / 1758 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
A, jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś ściskając Misiowi łapkę.
-Co wtedy?
-Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek.
- Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam.

Kiedy się kogoś kocha to ten ktoś nigdy nie znika tylko siedzi gdzieś i czeka na Ciebie.
 

 
Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej; słowa, czas i szanse. Dlatego ceń tego, co Cię ceni i nie przywiązuj wagi do tych, którzy traktują Cię tylko jako jedną z opcji.
 

 
Kiedy jesteś smutna i uważasz, że Twoje życie nie ma sensu.. Zawsze myśl, że jest na świecie osoba dla, której szczęściem jest to, że istniejesz.
 

 
Niczego nie ułatwiaj mężczyźnie, jeśli Cię kocha to Cię znajdzie, choćbyś nie wiem gdzie była, wydobędzie Cię nawet spod ziemi, a jak mu będziesz pomagać to choćbyś podała się na złotej tacy, nic z tego nie będzie.
 

 
Miłość jest dawaniem, nie braniem. Naprawieniem, nie niszczeniem. Zaufaniem, nigdy nie zawodzeniem. Cierpliwym znoszeniem i wiernym dzieleniem, każdej radości i każdego smutku, dzisiaj i zawsze.
 

 
Wiesz kiedy naprawdę czujesz, że naprawdę Go kochasz? Kiedy każdego dnia boisz się, że nie jesteś wystarczająco dobra dla Niego i, że zabraknie Ci czasu, by się Nim w pełni nacieszyć.

M <3
 

 
Nie potrafię podać niezawodnego przepisu na sukces, ale mogę podać przepis na porażkę; staraj się zawsze wszystkich zadowalać.
 

 
Miłość nie pragnie, aby jej dogadzano, ani nie stara się wcale o własną wygodę, lecz troszczy się o dobro innych i buduje niebo pośród piekielnej rozpaczy.
 

 
Czasem lubi się kogoś za mocno i to się nazywa miłość.
 

 
Ci, co rozśmieszają ludzi cenniejsi są od tych, co każą im płakać.
 

 
Tajemnica zachowania młodości na tym polega, że nie należy nigdy doznawać uczuć, z którymi nie jest Nam do twarzy.
 

 
Kobiety najbardziej przywiązują się do mężczyzn, którzy potrafią ich słuchać, okazywać im czułość i doprowadzać je do śmiechu.
 

 
Nie ma kobiet idealnych. Są tylko takie, które potrafią nam przesłonić wady biustem.
 

 
Małpa z małpą się kłóci, jeśli małpę kocha.
 

 
Była po­ranną kawą bez cuk­ru, śmie­chem dziec­ka na huśtaw­ce, ko­loro­wym mo­tylem zapląta­nym w fi­ran­ce. Była świętym ob­razkiem scho­wanym w por­tfe­lu i kieliszkiem czer­wo­nego wi­na do ko­lac­ji. Była spóźnionym po­ciągiem, bi­letem pow­rotnym, wczo­raj­szą kłótnią. Była zacho­dem słońca i kroplą ro­sy o świ­cie. Była wszys­tkim, nie była tyl­ko sobą.
 

 
Jeśli ktoś spełnia wszystkie nasze marzenia, kolejne stają się tylko kaprysami. Najpiękniejsze są marzenia niezrealizowane, bo to one nadają życiu sens.
 

 
Dziewczyna uparta, zawsze jest coś warta!
 

 
Mówią, że nie rezygnuje się z ludzi, których się kocha. Tylko, co jeśli Oni zrezygnują z Nas?
 

 
- Kochasz Ją?
- Tak
- Na ile procent?
- 99 %
- a ten 1 %?
- Nienawidzę jej
- ale dlaczego?
- za to, że kocha takiego dupka jak Ja.
 

 
Kawa musi być mocna, lato gorące, prysznic zimny, a słowa 'kocham Cię' szczere.
 

 
Bo nie żyję, ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda Ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.
 

 
-Jakie jest Twoje największe marzenie?
-Dotknąć nieba.
-Przecież to niemożliwe.
-Marzenie nie musi być możliwe, bo dzięki temu jest marzeniem.
 

 
Co to znaczy kochać mężczyznę? To znaczy kochać Go na przekór sobie, na przekór Niemu, na przekór całemu światu. To znaczy kochać Go w sposób, na który nikt nie ma wpływu.
 

 
Ktoś kiedyś powiedział, że w chwili, kiedy zaczynasz zastanawiać się, czy kochasz kogoś, przestałeś go już kochać na zawsze.